iPhone X Kırılmaz Cam Ekran Koruyucu

Mobiltoptan.com, Toptan kırılmaz cam, Toptan Ekran Koruyucu, Cep Telefonu Aksesuar Toptan

Stokta 500 adet mevcut
https://mobiltoptan.com/modules/iqithtmlandbanners/uploads/images/5eab19201216a.jpg https://mobiltoptan.com/modules/iqithtmlandbanners/uploads/images/5eab15ac5ad7d.jpg https://mobiltoptan.com/modules/iqithtmlandbanners/uploads/images/5eab1691c4b8a.jpg https://mobiltoptan.com/modules/iqithtmlandbanners/uploads/images/5eab16a4d5cba.jpg https://mobiltoptan.com/modules/iqithtmlandbanners/uploads/images/5eab20ab8ca36.jpg

Siparişim hangi kargo firması ile gelecek?

  • Tüm teslimatlarımız Aras Kargo ile gerçekleştirilmektedir.

Siparişim ne zaman kargoya verilir?

  • Hafta için 16:00’a kadar verilen siparişler aynı gün kargo firmasına teslim edilir. Hafta sonu ya da diğer tatil günlerinde verdiğiniz siparişler takip eden bir sonraki iş gününde işleme alınır ve kargoya teslim edilir.

Siparişim ne zaman ulaşır?

  • Aras Kargo Hizmet Taahhütleri kapsamında İstanbul'a 600 KM’ye kadar olan mesafelerde teslimat süresi kargonun yola çıkma tarihinden itibaren azami 2 iş günüdür. 600 KM’nin üzerindeki şehirler için teslimat süresi azami 3 iş günüdür.
  • Doğal afet, yangın, terör gibi olağanüstü durumlarda teslimat süresi değişiklik gösterebilir.

Ürün teslimatı hangi şehirlere yapılıyor?

  • Türkiye’nin her yerine ürün teslimatı yapılmaktadır. Bulunduğunuz bölgede Aras Kargo acentesinin olmaması durumunda teslimatınız haftanın belirli günlerinde, adresinize mobil şubeler aracılığıyla yapılır.

Bu ürünlerde ilginizi çekebilir

Ürün Favori listesine eklendi